ŁADUJĘ

lek. Dzmitry Voran

Ortopeda

Jestem w trakcie specjalizacji z ortopedii i traumatologii narządu ruchu (5 rok). Zajmuję się leczeniem wszelkiego rodzaju bólu, zwyrodnień, przeciążeń itp. Pomagam Pacjentom w krótkim czasie wrócić do pełnej sprawności.

mgr Paulina Cieślik

Fizjoterapeuta

W 2011 roku uzyskała tytuł magistra fizjoterapii. Oprócz wieloletniej pracy z pacjentami, doświadczenie zawodowe zdobywa podczas rozmaitych kursów nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje. Każdy pacjent, któremu pomogła pozbyć się bólu, jest dla niej osobistym sukcesem.

mgr Paula Karolak

Fizjoterapeuta

Magister Fizjoterapii Sportowej hiszpańskiego Uniwersytetu Kardynała Herrera. W pracy z pacjentami wykorzystuje szeroką wiedzę medyczno–anatomiczną oraz znajomość różnych metod leczenia fizjoterapeutycznego. Doświadczenie zdobywała w szpitalach, klinikach, ale także na boiskach sportowych. Nieustannie podnosi swoje kompetencje podczas kursów i szkoleń.

mgr Katarzyna Surtel

Fizjoterapeuta

Magister fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu medycznego w Lublinie. Swoją wiedzę nieustannie poszerza na kursach i szkoleniach. W pracy z pacjentami wyznaje zasadę, że ludzki organizm to złożony mechanizm, a w terapii najważniejsze jest dla niej indywidualne oraz holistyczne podejście do pacjenta. Jest instruktorem Pilates, dlatego ćwiczenia te chętnie wykorzystuje w terapii.

mgr Magdalena Dąbrowska

Fizjoterapeuta

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, w trakcie studiów na Polskiej Akademii Osteopatii OSTEON. Specjalizuje się w terapii zaburzeń funkcjonalnych, ostrego i przewlekłego bólu oraz rehabilitacji z zakresu ortopedii i traumatologii. W swojej pracy stosuje przede wszystkim metody terapii manualnej, tkanek miękkich oraz osteopatii. Na pacjenta patrzy holistycznie, nie zapominając o wpływie stresu i emocji na ciało.

Karolina Łukaszewicz

Dietetyk

Od wielu lat pracuję w zawodzie dietetyka. Specjalizuję się nie tylko w odchudzaniu, ale również w różnego rodzaju chorobach skórnych i jelitowych związanych ze złym odżywianiem, a także cukrzycy, anemii i w przypadku alergii pokarmowych. Nie straszne mi hashimoto oraz żadna z chorób cywilizacyjnych.