Chat with us, powered by LiveChat
Dzielimy się wiedzą specjalistów Salveo

Temat: Lekarz medycyny estetycznej – Warszawa

Kiedy oznaki upływającego czasu stają się coraz bardziej widoczne, z pomocą może przyjść lekarz medycyny estetycznej. Warszawa to miasto w którym dostęp do różnorodnych klinik jest stosunkowo łatwy. Pacjent ma możliwość wybierać wśród wielu zabiegów i decydować o tym na jakim efekcie zależy mu najbardziej. Lekarz medycyny estetycznej w Warszawie na Woli w  Salveo Medical Care Warsaw, na podstawie szczegółowego wywiadu ustala oczekiwania Pacjenta i pomaga dobrać zabieg, który najlepiej je spełni.

Lekarz medycyny estetycznej Warszawa-Wola – najpopularniejsze zabiegi:

  • Mikrodermabrazja;
  • Kwas/peeling medyczny;
  • Osocze bogatopłytkowe;
  • Light Eyes (redukcja sińców pod oczami).

Zabiegi medycyny estetycznej pozwalają zmniejszyć widoczność zmarszczek, które pojawiają się z upływem czasu. Gładka, młoda cera wpływa na lepsze samopoczucie oraz większą pewność siebie. Lekarz medycyny estetycznej w Warszawie dzięki wiedzy i dostępnym nowoczesnym urządzeniom medycznym może sprawić, że skóra pozostanie w dobrej kondycji pomimo upływających lat.


Technologia INDIBA – co to takiego?

Technologia INDIBA  ma zastosowanie w wielu terapiach m.in. są to terapie Medyczne, regeneracyjne, terapie dla sportowców, Fizjoterapeutyczne, Kosmetologiczne, Fizjoestetyczne a nawet Uroginekologiczne. Technologią wykorzystywaną w Kosmetologii i Medycynie Estetycznej jest INDIBA DEEP CARE   INDIBA DEEP CARE to idealna technologia przedłużająca naturalne piękno. Liczne urządzenia stosowane w kosmetologii czy medycynie estetycznej regenerują tkanki poprzez proces […]