Chat with us, powered by LiveChat
Dzielimy się wiedzą specjalistów Salveo

Temat: Indiba Activ - metoda rehabilitacji i uśmierzania bólu

Indiba Activ jest innowacyjną techniką z dziedziny fizjoterapii i rehabilitacji. Stanowi zintegrowane połączenie terapii manualnej z fizykalną.

Poprawa jest zauważalna już po pierwszej sesji z Indibą Activ. To zasługa pobudzenia naturalnych mechanizmów regeneracyjnych, przeciwzapalnych, a także stymulacji komórek macierzystych. Fizjoterapia manualna wspierana jest poprzez wykorzystanie urządzenia PROIONIC, które rozluźnia i uelastycznia tkanki, przyspieszając gojenie się ran. Dlatego powrót do pełnej sprawności jest możliwy niezależnie od zaawansowania urazu. Indiba Activ może być pomocna także podczas zabiegów masażu.

Indiba Activ:

  • - leczy dolegliwości związane z każdą partią ciała,
  • - łagodzi każdy rodzaj bólu.

Terapia Indibą Activ może być wdrażana przy stanach ostrych, bezpośrednio po doznanym urazie lub przy dysfunkcjach przewlekłych. Opracowana metoda sprawia, iż pacjent szybko wraca do aktywności, ograniczając konieczność przyjmowania leków przeciwbólowych.


Zapalenie zatok przynosowych

Zapalenie zatok przynosowych a Indiba Activ | Leczenie zatok Warszawa Zapalenie zatok – Indiba Activ ma zastosowanie nie tylko w fizjoterapii i rehabilitacji, ale również w terapii zapalenia zatok przynosowych. Problem ten pojawia się przez zapalenie błony śluzowej nosa i zatok przynosowych. Jest to jedna z najczęstszych chorób górnych dróg oddechowych, a dotyka coraz większej […]