Chat with us, powered by LiveChat
Korzystamy z innowacyjnego systemu INDIBA®

Rewolucyjny system INDIBA to opatentowana metoda wykorzystywana obecnie w najlepszych klinikach fizjoterapii i medycyny estetycznej na całym świecie!

 

Jako nieliczni w Polsce i główni w Warszawie proponujemy Państwu bogatą ofertę zabiegów rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych z wykorzystaniem innowacyjnego urządzenia Indiba Activ, a także wyjątkową technologię Indiba Deep Care, dzięki której możemy zaproponować naszym Pacjentom szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

W jakich zabiegach wykorzystujemy Indibę?

INDIBA® Activ działając nieinwazyjnie, za pomocą elektrod doprowadza prąd do komórek naszego ciała. Zastosowanie unikalnej częstotliwości 448 kHz pozwala docierać do głębszych tkanek, które są niedostępne dla innych metod funkcjonujących tylko powierzchownie. Nasza rewolucyjna technika, działając głębiej, skutecznie stymuluje wymianę jonową komórek, przyspieszając ich metabolizm i zapotrzebowanie na tlen. Pobudza to naturalną odbudowę tkanek. Dzięki temu regeneracja po urazach jest znacznie szybsza, a Pacjenci odczuwają natychmiastową ulgę w bólu i sprawnie powracają do pełnej aktywności.
INDIBA Deep Care to wyjątkowe urządzenie wykorzystywane w medycynie estetycznej, stymulujące biologiczne procesy zachodzące w komórkach naszego ciała. Opiera się na rewolucyjnej technologii Deep Care, pobudzającej biostymulację, waskularyzację i hiperaktywację tkanek. Szeroki wachlarz wariantów i ustawień pozwala na wykorzystanie INDIBA Deep Care w różnorodnych zabiegach. Doświadczony specjalista dostosowuje moc i spektrum działania aparatu indywidualnie do problemu i stopnia nasilenia zmian. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że terapia będzie dopasowana do Państwa potrzeb.

PRZECIWWSKAZANIA

Zabiegi z wykorzystaniem technologii INDIBA posiadają bardzo niewiele przeciwwskazań. Terapia jest bezpieczna, bezbolesna i przyjemna. Należy jednak pamiętać, że kobiety ciężarne oraz osoby z wszczepionym rozrusznikiem serca, a także osoby z zakrzepowym zapaleniem żył nie mogą z niej korzystać. Dla tych pacjentów oferujemy szereg alternatywnych zabiegów. W razie wątpliwości, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Galeria sław

  • Rafael Nadal

  • Lionel Messi

  • Kamil Glik

  • Justin Gatlin

Zabiegi z użyciem INDIBA Activ oraz INDIBA Deep Care pozwalają pacjentom w krótkim czasie osiągnąć spektakularne efekty. Urządzenie INDIBA Activ w rękach naszych doświadczonych fizjoterapeutów wspaniale uzupełnia terapię manualną. System stymuluje procesy naprawcze w naszym organizmie, a rehabilitant ma możliwość jeszcze sprawniej mobilizować układ ruchu. Czas powrotu do zdrowia skraca się radykalnie i pacjenci rehabilitowani wkrótce po urazie ponownie mogą cieszyć się pełną aktywnością.
Natomiast Klienci korzystający z zabiegów medycyny estetycznej z wykorzystaniem INDIBA Deep Care już po pojedynczych zabiegach osiągną cel, jakim jest piękna, zdrowa i promienna skóra oraz idealna sylwetka. Szeroki wachlarz wariantów i ustawień pozwala na wykorzystanie INDIBA Deep Care w różnorodnych zabiegach. Może być stosowana zarówno na całe ciało, jak i na twarz.