Chat with us, powered by LiveChat

Współpraca z Akademią Badmintona Jana Rudzińskiego

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z Akademią Badmintona.

W Salveo dbamy o sportowego ducha i zawsze chętnie podejmujemy współprace związane ze światem sportu. Tym razem nie mogło być inaczej.

Jan Rudziński

Trenerami w Akademii Badmintona są Jan Rudziński – Reprezentant Polski, wielokrotny medalista mistrzostw Polski wszystkich kategorii wiekowych, kilkukrotny akademicki medalista Mistrzostw Europy, zawodnik ligowych klubów niemieckich. Brązowy medalista Mistrzostw Polski 2014 i 2017, Międzynarodowy Mistrz Islandii, 2017. Zawodnik Bundesligi. Obecnie sklasyfikowany na 74 miejscu na liście światowej w deblu, a także Karolina Władzińska, Wicemistrzyni Polski Młodzieżowców, 2020, brązowa medalistka Mistrzostw Polski Elity, 2020.

Zawodnicy, którzy szkolą swoje umiejętności w Akademii Badmintona odwiedzają również Salveo w celach regeneracyjnych po treningach na zabiegi z Indiba Activ oraz terapii manualnej. A jeśli zdarzą się kontuzje, to nasi fizjoterapeuci zawsze chętnie służą pomocną dłonią i terapią manualną, a w celu przyśpieszenia terapii również z Indibą. Jako Partnerzy uczestniczymy też w różnych wydarzeniach sportowych organizowanych przez Akademię Badmintona.