Chat with us, powered by LiveChat

Wyszczuplanie brzucha po ciąży

Wyszczuplanie brzucha po ciąży | Wyszczuplanie brzucha zabiegi Warszawa

Poród to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu. Na świat przychodzi mały człowiek. Wiąże się to nie tylko z dużą liczbą wyrzeczeń i odpowiedzialności, ale również w części przypadków z niechcianymi pozostałościami po ciąży. Rozstępy, obwisła skóra i nadmiar tkanki tłuszczowej – która z nas nie chciała by się tego pozbyć? Wyszczuplanie brzucha po ciąży – tylko w Salveo Medical Care Warsaw!

Dieta, skalpel, a może coś innego?

Jest wiele sposobów, aby pozbyć się niechcianych „problemów”. Przede wszystkim możemy zmienić swój styl odżywiania się. Wiadomo, jesteś tym, co jesz, więc wrzucenie do diety większej ilości warzyw i owoców tylko nam pomoże. Musimy również zadbać o to, aby wyeliminować jak najwięcej żywności przetworzonej oraz cukrów. Są to, wydawało by się, oczywiste oczywistości, ale w codziennym zabieganiu nie zawsze zwracamy na nie uwagę. Jeśli jednak chcemy, aby efekt był jak najlepszy i jak najszybszy warto by skorzystać z pomocy specjalisty. W naszej Placówce jesteśmy w stanie dobrać dietę i ułożyć jadłospis dla każdej osoby. Jeżeli jesteś karmiącą mamą i nie masz czasu na gotowanie – nie przejmuj się, poradzimy sobie i z tym. Karolina – nasz dietetyczka, znajdzie rozwiązanie każdego problemu. Więcej tutaj: kliknij.

A co w przypadku, jeśli chcemy mieć efekty jeszcze bardziej spektakularne, których sama dieta nie zapewni? Tutaj z pomocą przychodzi nam ekskluzywna Indiba Deep Care, która wykorzystuje technologię Deep Care. Działa bezinwazyjnie i na poziomie komórkowym jest w stanie nie tylko zredukować zbędny tłuszcz, ale i wymodelować sylwetkę! Jeżeli chodzi o sam brzuch, to sprawdza się na nim wręcz idealnie. Ma jednak o wiele więcej zastosowań. Pomoże m.in. zredukować cellulit i rozstępy. Więcej o naszej nowoczesnej metodzie, zdjęcia i cennik znajdziesz tutaj: kliknij.

Obalamy mity

Nie ma czegoś takiego, jak ćwiczenia na płaski brzuch. Zwłaszcza ćwiczeniami na brzuch nie sprawimy, że będzie on szczuplejszy. Jeśli będziemy go ćwiczyć, to tkanka mięśniowa zacznie się rozrastać, a jeśli do tego nie będziemy spalać tkanki tłuszczowej, to mięśnie zaczną ją rozpychać i wizualnie będziemy jeszcze „grubsze”. Ciało kobiety jest tak skonstruowane, że najpierw proces chudnięcia jest widoczny na jego górze, dopiero później na dole. Także z samego brzucha dietą i ćwiczeniami na pewno nie schudniemy. To jest proces, który musi trwać.