Chat with us, powered by LiveChat

Piękna sylwetka – Endermologia Warszawa Wola | Indiba Deep Care

Endermologia Warszawa Wola

Endermologia LPG jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych na rynku zabiegów, o których przyjęło się mówić, że modeluje sylwetkę, pomaga w walce z niechcianym tłuszczykiem oraz redukuje cellulit. Nie ma się czemu dziwić – zabiegi z użyciem tego urządzenia rzeczywiście (na swój sposób) są skuteczne. Faktem też jest, że tego typu urządzeń jest dość dużo. Endermologia może zostać przez nas spotkana w wielu Placówkach. Endermologia Warszawa Wola – opis zabiegu.

Krótka charakteryzacja – Endermologia Warszawa Wola

Na wstępie należy przedstawić i pokrótce scharakteryzować urządzenie do Endermologii. Z racji tego, że jest dość popularne, to bardzo trudno, aby któraś z Pań interesujących się poprawą swojego wyglądu o nim nie słyszała. Przede wszystkim należy zacząć od tego, że zabiegi z wykorzystaniem Endermologii są stosunkowo bezpieczne. Są jednak pewne przeciwwskazania:

 1. żylaki
 2. wysokie ciśnienie
 3. nowotwory
 4. choroby skóry
 5. przepuklina brzuszna
 6. duża ilość tłuszczaków
 7. ciąża
 8. karmienie piersią
 9. przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
 10. miażdżyca
 11. gorączka
 12. krwiaki
 13. nadczynność tarczycy
 14. bóle w okolicy zabiegu
 15. operacje i botoks wykonywane do kilku miesięcy

Ból, siniaki, powikłania – Endermologia Warszawa Wola

Tutaj bardzo dużo zależy od nas samych – mówiąc „nas samych” mamy na myśli nasz organizm. To w największej mierze on determinuje, czy będziemy mieć odczucia bólowe. Co prawda większość kobiet deklaruje, iż na początku odczuwa pewien dyskomfort, ale z biegiem czasu przyzwyczajają się do niego, a część z nich nawet sądzi, iż po pewnym czasie staje się on nawet przyjemy. Jeśli natomiast chodzi o siniaki, to tutaj bywa z tym różnie – część osób zauważa je po wykonaniu zabiegu, część z kolei nie. Najwięcej zależy od naszej skóry, krzepliwości krwi, nawodnienia i tendencji do pojawiania się ich. 

A powikłania? Jeżeli chodzi o Endermologię, to ciężko ich się doszukać, chyba że kosmetolog nie ma odpowiedniej wiedzy o pracy na tym urządzeniu.

Ilość zabiegów – Endermologia Warszawa Wola

Zaleca się wykonanie serii 10-20 zabiegów z zakresu Endermologii. Wszystko jednak zależne jest od efektu, jaki chcemy uzyskać oraz od naszej skóry.

Efekty – Endermologia Warszawa Wola

Efekty Endermologii są widoczne już po kilku zabiegach, ale w celu ich podtrzymania zaleca się stosowanie dodatkowych zabiegów co kilka miesięcy. Tak, jak to już było napisane – szybkość efektów w największej mierze zależy od naszej skóry oraz od naszych oczekiwań. Skóra, która jest bardziej nawodniona będzie reagowała na zabiegi zdecydowanie lepiej, niż skóra przesuszona. Dlatego zaleca się zwiększenie wypijanej codziennie ilości wody w okresie trwania zabiegów.

Czas trwania zabiegu – Endermologia Warszawa Wola

Zabiegi Endermologii trwają ok. 35 minut. Oczywiście są też krótsze zabiegi, ale zaleca się stosować te dłuższe. Podczas ich wykonywania kosmetolog może przez dłuższy czas skupić się na swojej pracy oraz dłużej popracować nad niedoskonałościami.

Najlepsza alternatywa dla Endermologii – Indiba Deep Care

Indiba Deep Care jest na ten moment najlepszą alternatywą dla Endermologii. Zabiegi z jej wykorzystaniem są nie tylko bezbolesne, ale wręcz przyjemne! Pacjenci i Pacjentki bardzo często zasypiają podczas ich wykonywania, a spowodowane jest to ciepłem, jakie wytwarza elektroda używana do zabiegu.

Kilka słów o Indibie Deep Care – jak działa, efekty, zastosowanie

W tabelce poniżej znajdują się najważniejsze informacje na jej temat.

Endermologia Warszawa Wola

Zabiegi z zastosowanie Indiba Deep Care są najbardziej skuteczne w przypadku:

 1. redukcji cellulitu
 2. redukcji rozstępów
 3. usuwaniu i redukcji blizn
 4. redukcji tkanki tłuszczowej
 5. odżywieniu skóry
 6. pozbyciu się pelikanów
 7. podniesieniu i liftingu piersi i pośladków
 8. redukcji brzuch i boczków
 9. wygładzeniu zmarszczek i linii mimicznych
 10. poprawie wyglądu krawędzi oczu
 11. usunięciu opuchnięć pod oczami
 12. redefinicji konturu twarzy
 13. redukcji podwójnego podbródka
 14. wygładzeniu skóry twarzy, szyi i dekoltu
 15. poprawie ogólnego samopoczucia

Przebieg zabiegu

Po wejściu do gabinetu kosmetolog (po zapoznaniu się z ankietą wypełnianą przez Pacjenta przed zabiegiem) ustala z Pacjentem wspólny plan działania. Każdy będzie miał inne oczekiwania, więc najważniejsze jest, aby od samego początku podjąć jak najlepsze kroki. Następnie następuje czas, kiedy to Pacjent przygotowuje się do zabiegu – przebiera się w przygotowany przez Placówkę wcześniej strój (jeśli jest taka potrzeba) oraz kładzie się na łóżku. Kosmetolog ustawia odpowiednią częstotliwość urządzenia, rozgrzewa elektrodę oraz smaruje miejsce zabiegowe specjalnym kremem. Przez cały czas pracuje manualnie nad niedoskonałościami, aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Opinie

Indiba Deep Care jest nowym urządzeniem na rynku. W Polsce jest ich bardzo niewiele, a w czasie pisania tego artykułu (końcówka roku 2019) w samej Warszawie są jedynie 4 tego typu urządzenia. Zabiegi z jej wykorzystaniem nie są jeszcze tak modne, jak inne, ale jest niezwykle skuteczna. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej częstotliwości 448 kHz pobudza również produkcję kolagenu oraz procesy regeneracyjne komórki, a co za tym idzie i całego organizmu. Indiba Deep Care może być lekarstwem nie tylko na niedoskonałości zewnętrzne, ale w znaczny sposób może przyczynić się do poprawy funkcjonowania naszego organizmu.

Cennik

Cennik zabiegów dostępny jest tu: kliknij