Chat with us, powered by LiveChat

Masaż bańką chińską Warszawa Wola

Masaż bańką chińską Warszawa Wola

Masaż bańką chińską znany jest od wielu lat. Mimo tego, że bańki chińskie w największej mierze kojarzą się z powrotem do zdrowia, to masaż nimi znajduje również ogromne zastosowanie w przeciwdziałaniu cellulitowi. Masaż bańką chińską Warszawa Wola – tylko w Salveo Medical Care Warsaw!

Masaż bańką chińską, czyi jak pozbyć się cellulitu

Nie od dziś wiadomo, że masaż ten polega na „przyssaniu się” bańki do skóry przez wytworzenie podciśnienia. Po usunięciu z bańki powietrza zasysa ona skórę, co powoduje mocne dokrwienie obszaru, na którym została zastosowana. Przez to skóra staje się bardzie elastyczna. Nie tylko działa antycellulitowo, ale taż uspokaja, wycisza i relaksuje organizm. Działa niczym drenaż limfatyczny. Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i widocznie redukuje cellulit.

Masaż bańką chińską nie tylko pozwala pozbyć się toksyn oraz niepotrzebnych produktów przemiany materii. W największej mierze pobudza krążenie limfy i krwi.

Czas trwania

Masaż trwa 15-30 minut. W przypadku większych partii ciała może trwać nawet 60 minut.

Częstotliwość wykonywania zabiegu

Wszystko zależy od kondycji skóry oraz celu, który chcemy osiągnąć. Najczęściej stosowaną formą jest wykonywanie ok. 10-20 zabiegów. Częstotliwość ich wykonywania również zależy od celu. Najlepiej byłoby wykonywać je w odstępach 2-3 dniowych. Po wykonaniu serii zabiegów zaleca się robienia zabiegów przypominających, które nie były by częstsze niż raz w tygodniu.

Przeciwwskazania

  1. nowotwory
  2. schorzenia zakaźne
  3. ciąża
  4. menstruacja
  5. hemofilia
  6. cera naczynkowa
  7. żylaki
  8. gorączka
  9. brak ciągłości skóry