ŁADUJĘ

Terapia manualna z użyciem Indiba Activ

Rehabilitacja Warszawa | Centrum Rehabilitacji Warszawa Wola

Jako nieliczni w Polsce w naszym Centrum Rehabilitacji w Warszawie proponujemy Państwu bogatą ofertę zabiegów w zakresie fizjoterapii, rehabilitacji i medycyny sportowej z wykorzystaniem innowacyjnej metody Indiba Activ. Ta zintegrowana technika zakłada nowatorskie połączenie terapii manualnej i fizykalnej, dlatego przynosi natychmiastowy efekty i znacznie skracając czas regeneracji. Rehabilitacja staje się przez to o wiele szybsza i przyjemniejsza.

Rehabilitacja z Indiba Activ

Podstawą leczenia rehabilitacyjnego w naszym Centrum Rehabilitacji jest terapia manualna - metoda wyjątkowo skuteczna w zmniejszeniu dolegliwości bólowych, zwiększeniu zakresu ruchu i rozluźnianiu mięśni. Oferowaną przez nas innowacją jest usprawniona forma tej techniki z wykorzystaniem urządzenia INDIBA® Activ. Działając głębiej niż sam masaż stymuluje naturalne procesy odbudowy tkanek znacząco skracając czas regeneracji i powrotu do pełnej aktywności.

Zakres schorzeń, w których INDIBA® Activ działa wyjątkowo skutecznie, obejmuje:

  1. bóle kręgosłupa (urazy, zespół szyjny i ramienny, przepukliny krążków międzykręgowych, rwa kulszowa, bóle w odcinku lędźwiowym),
  2. tendinopatię ścięgna Achillesa,
  3. urazy stawu kolanowego (zapalenie torebki stawowej, zapalenie więzadeł, rehabilitacja pooperacyjna więzadeł krzyżowych, chondromalacja rzepki),
  4. zapalenie stawu biodrowego,
  5. zapalenie nadkłykci w stawie łokciowym,
  6. przykurcze mięśni,
  7. zerwania włókien mięśniowych,
  8. stłuczenia,
  9. złamania,
  10. zwichnięcia,
  11. zespoły bólowe (przewlekłe i ostre),
  12. rehabilitację po operacjach, urazach, kontuzjach, w chorobach neurologicznych, zrosty pooperacyjne,
  13. nerwobóle,
  14. wady postawy,
  15. dysfunkcje powięzi,
  16. blizny,
  17. obrzęki,
  18. stany zapalne (zapalenie torebki stawowej, kaletki, kości, stawów),
  19. dnę moczanową,
  20. ograniczenia zakresu ruchomości,
  21. schorzenia zatok (działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, rozrzedzenie wydzieliny i udrożnienie zatok).

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego Centrum Rehabilitacji w Warszawie?

Unikalny system Indiba pobudza naturalne mechanizmy regeneracyjne naszego ciała, między innymi stymulując komórki macierzyste, które przede wszystkim odpowiadają za wzrost i rozwój tkanek. Dzięki temu już pierwsza sesja z fizjoterapeutą przynosi ulgę w bólu, pobudzając także procesy przeciwzapalne zachodzące w naszych tkankach.

Stany ostre | uciążliwy ból

Natychmiastowe rezultaty odczuwalne są również w stanach ostrych, a leczenie w odróżnieniu od innych metod można rozpocząć nawet bezpośrednio po urazie. Terapia minimalizuje także dolegliwości dokuczające w przewlekłych zespołach bólowych. Pozwala to na szybki powrót do normalnej aktywności, umożliwiając ograniczenie przyjmowania leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych, dzięki czemu nie wpływamy negatywnie na pozostałe narządy ciała.
Terapia manualna z użyciem technologii Indiba Activ – ok. 30 min.
1 zabieg 100 zł
5 zabiegów 450 zł
10 zabiegów 800 zł
Terapia manualna z użyciem technologii Indiba Activ – ok. 60 min.
1 zabieg 170 zł
5 zabiegów 765 zł
10 zabiegów 1360 zł