Chat with us, powered by LiveChat

Technologia INDIBA – co to takiego?

Technologia INDIBA  ma zastosowanie w wielu terapiach m.in. są to terapie Medyczne, regeneracyjne, terapie dla sportowców, Fizjoterapeutyczne, Kosmetologiczne, Fizjoestetyczne a nawet Uroginekologiczne.

Technologią wykorzystywaną w Kosmetologii i Medycynie Estetycznej jest INDIBA DEEP CARE

Technologia Indiba Deep Care Warszawa Salveo

 

INDIBA DEEP CARE to idealna technologia przedłużająca naturalne piękno.

Liczne urządzenia stosowane w kosmetologii czy medycynie estetycznej regenerują tkanki poprzez proces ich zniszczenia. INDIBA DEEP CARE nie powoduje ich uszkodzeń. Nie skraca włókien kolagenowych.

Przyczynia się to do prawidłowego nawodnienia i uelastycznienia skóry oraz jej regeneracji. System PROIONIC® może wywierać wpływ zarówno na tkankę tłuszczową powierzchniową jak i głęboką poprzez działanie na komórki tłuszczowe. Redukuje on ich objętość, eliminuje toksyny oraz zmniejsza retencję płynów.

Technologia INDIBA i jej zastosowanie

INDIBA jest technologią która może być uzupełniająca w procedurach chirurgicznych i niechirurgicznych. Stosowana z istniejącymi metodami leczenia  pozwala na wiele kombinacji w uzdrawianiu pacjentów. Technologia INDIBA jest przede wszystkim bezpieczna ale i wszechstronna.

Technologia Indiba Deep Care Warszawa Salveo

Stosowanie jej może skrócić czas powrotu do zdrowia po innych zabiegach. Jest bezbolesna, nieinwazyjna a wyniki można zobaczyć już po pierwszej sesji.

Technologia INDIBA oparta jest na opatentowanym systemie PROIONIC®.

System PROIONIC® działa w trzech trybach

  1. Nie-termiczny: Biostymulacja, poprawa metabolizmu komórek i ich odżywiania
  2. Termiczny: Waskularyzacja, poprawa mikrokrążenia, unaczynienie, dotlenienie tkanek
  3. Hiper-termiczny: Detoksykacja, redukcja tłuszczu, odbudowa tkanek

Technologia Indiba Deep Care Warszawa Salveo

Te procesy zwiększają metaboliczną aktywność komórek, przepływ krwi i krążenie, a tym samym poprawiają natlenienie tkanek i komórek.

Efekty te wspierają tworzenie nowego kolagenu. Kolagen jest jednym z najważniejszych białek w organizmie. Jest głównym budulcem tkanki łącznej która stanowi tzw. „ miękkie” rusztowanie wewnątrz ciała. Dzięki niemu nasza skóra się nie rozrywa, chyba że dochodzi do ekstremalnego naciągnięcia, wtedy pęka i tworzą się rozstępy. Kolagen odpowiedzialny jest za starzenie się skóry , z wiekiem jest go coraz mniej,  a to co pozostaje staje się gorszej jakości. Od ok. 25 roku życia średnio rocznie tracimy ok. 1 proc. Kolagenu. Jest to utrata zarówno ilościowa jak i jakościowa, dlatego, że sieć powiązań włókien kolagenowych robi się słabsza i rzadsza. Właśnie dlatego skóra z wiekiem traci swoje właściwości powodując zmarszczki i wiotkość. A więc jeśli pobudzimy komórki do zwiększania produkcji nowego kolagenu, to w naturalny sposób odmłodzimy skórę.

Technologia Indiba Deep Care Warszawa Salveo

Dodatkowo INDIBA powoduje detoksykację tkanek czyli ich oczyszczanie z toksyn oraz wspomaga drenaż limfatyczny. INDIBA powoduje również zwiększenie  proliferacji komórkowej czyli nic innego jak zwiększenie namnażania komórek w celu regeneracji.

 

W tym artykule swoją wiedzą i doświadczeniem podzieliła się z nami
kosmetolog Patrycja Sobotka