Chat with us, powered by LiveChat

Salveo Warszawa na Obozie Piłkarskim

Bardzo lubimy angażować się w różne akcje związane z promocją sportu. Tym razem mieliśmy okazję zostać Partnerem na obozie piłkarskim CPI SUMMER CAMP 2020 zorganizowanym przez Roberta Podolińskiego – trenera i komentatora sportowego. Obóz odbył się na stadionie piłkarskim w Chylicach i wzięło w nim udział kilkunastu utalentowanych, młodych piłkarzy.

 

Pod czujnym okiem trenera młodzi piłkarze szlifowali swoje umiejętności przez kilka dni. A jaki był w tym nasz udział?

 

 

 

Razem z naszym fizjoterapeutą Michałem Kasicą wybraliśmy się na miejsce, aby wesprzeć młodych sportowców na polu walki masażami. Pokazaliśmy również zabiegi manualne z Indibą Activ, która ma szerokie zastosowanie w rehabilitacji i wsparciu sportowców w trakcie przygotowania się do ważnych wydarzeń sportowych, regeneracji po intensywnych treningach, jak również do pomocy w szybkim powrocie do formy po różnego rodzaju sportowych urazach.

 

Obóz odwiedził między innymi znany i utalentowany piłkarz Jakub Rzeźniczak i wspierał swoją radą młode, przyszłe gwiazdy piłki nożnej.

 

 

Na koniec obozu mieliśmy okazję wręczyć małe niespodzianki dla wszystkich uczestników. Życzymy wszystkim dużo sukcesów na sportowym polu i mamy nadzieję, że będą nas odwiedzać aby skorzystać ze wsparcia Indiby w regeneracji po treningach.

 

Nasz udział możliwy był dzięki Agnecji Zerosześć! 🙂 Dziękujemy za możliwość uczestnictwa w świetnie zorganizowanym wydarzeniu.